Szkoła współpracy

Od marca 2014 roku nasze gimnazjum bierze udział w projekcie pod nazwą „Szkoła Współpracy. Uczniowie i rodzice kapitałem społecznym nowoczesnej szkoły”. Jest to nowy, ogólnopolski, systemowy projekt Ministerstwa Edukacji Narodowej realizowany w partnerstwie z Fundacją Rozwoju Demokracji Lokalnej Centrum Mazowsze. Projekt potrwa do końca lutego 2015 roku.

Współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet III – Wysoka jakość systemu oświaty.

Głównym celem projektu jest wzmocnienie współpracy między uczniami, rodzicami i nauczycielami oraz przedstawicielami innych środowisk na terenie szkół i przedszkoli w Polsce poprzez opracowanie, upowszechnienie i wdrożenie modelowych rozwiązań. Rozwiązania te zostaną przygotowane w wyniku wcześniej przeprowadzonych badań sondażowych oraz konsultacji, a następnie upowszechnione w postaci podręczników.

Zachęcamy do zapoznania sie z materiałami:

1.Plakat_A4.pdf

6.Informacja_o_projekcie.pdf